145 000 произведений, 34 000 авторов Отзывы на книги Бестселлеры недели


» » скачать книгу Сердешна Оксана

Книга: Сердешна Оксана -

  • Добавлена в библиотеку: 25 марта 2016, 16:01
обложка книги Сердешна Оксана автора Григорій Квітка-Основ’яненко
Реклама:


Автор книги: Григорій Квітка-Основ’яненко


Жанр: Иностранные языки, Наука и Образование


Серия: ШЕДЕВРИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Возрастные ограничения: +12
Язык: украинский
Язык оригинала: русский

Размер: 726 Кб
сообщить о неприемлемом содержимом

Правообладателям!

Представленный фрагмент произведения размещен по согласованию с распространителем легального контента ООО "ЛитРес" (не более 20% исходного текста). Если вы считаете, что размещение материала нарушает чьи-либо права, то сообщите нам об этом.

Читателям!

Оплатили, но не знаете что делать дальше?

Внимание! Вы скачиваете отрывок, разрешенный законодательством и правообладателем (не более 20% текста).
После ознакомления вам будет предложено перейти на сайт правообладателя и приобрести полную версию произведения.


Описание

«Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненка – це сентиментальна повість про тяжку долю дівчини***. Закохана Оксана знівечила своє життя через гарного «копитана», який лише грався з нею, натомість чесний парубок Петро врятував її і запропонував одружитися. Автор підкреслює порядність простих людей, який вміють любити по-справжньому. Найвідомішими творами автора є повісті «Козир-дівка», «Щира любов», п’єси «Сватання на Гончарівці» та «Шельменко-денщик».
Комментарии
  • Комментариев: 270
  • Гуру:
  • 14 сентября 2016 14:14 Пользователь offline
Український прозаїк і драматург 18-го сторіччя народився на Слобожанщині (нинішня Харківщина) й походив з козацько-старшинського роду. Започаткував жанр соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Його кращі твори одними з перших представляли українську літературу загальноросійському й європейському читачеві. З 1837 року ряд його оповідань і повістей друкується в російських перекладах у Петербурзі та Москві, а в Парижі (1854 р.) виходить французькою мовою «Сердешна Оксана». Сентиментально-реалістичний твір з додаванням народнопісенної лірики, яка сприяла лірично-емоціональному забарвленню твору. Центральним персонажем виступає сільська дівчина-красуня де автор з великим задоволенням детально окреслює привабливості дівочої краси. Його героїня з простого народу, з відкритою душею і щирим серцем. Однією з причин життєвої драми сільської красуні було те що вона стала покриткою. Письменник у осудливому дусі виставляє намагання Оксани перейти у вищий соціальний стан.
Добавить комментарий
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Популярные книги за неделю

Рекомендации