112 000 произведений, 32 000 авторов Отзывы на книги


» » скачать книгу Зачарована Десна (збірник)

Книга: Зачарована Десна (збірник) -

  • Добавлена в библиотеку: 31 января 2014, 03:47
обложка книги Зачарована Десна (збірник) автора Олександр Довженко
Реклама:


Автор книги: Олександр Довженко


Жанр: Литература 20 века, Классика


Язык: украинский
Язык оригинала: русский
Издательство: Фоліо
Город издания: Харків
Год издания: 2010
ISBN: 978-966-03-5448-7
Размер: 926 Кб
сообщить о неприемлемом содержимомОписание

До нашого видання увійшли найвизначніші твори класика української літератури та видатного кінорежисера світового масштабу Олександра Довженка: «Щоденник», «Україна в огні», авторизований варіант кіноповісті «Зачарована Десна» та оповідання. Центральне місце в творчості митця завжди було віддано Україні та її людям, це їм він присвятив своє надхнення і любов.

Правообладателям!

Это произведение, предположительно, находится в статусе 'public domain'. Если вы считаете, что это не так и размещение материала нарушает ваши или чьи-либо права, то сообщите нам об этом.


Комментарии
  • Комментариев: 190
  • Гуру:
  • 24 сентября 2016 15:12 Пользователь offline
Олександр Довженко родом з Чернігівщині, його родина була великою, та мала козацькі коріння. З дитинства він добре навчався, проявляв талант у малюванні і це дало йому змогу отримати добру освіту. Та революційні події у 1917 році захопили юнака, змінився погляд його світогляду. Його бурхливе життя кидає його з одного місця на інше і це дає йому великий досвід. Ось таким був геній Олександр Довженко. Свою «Зачаровану Десну» він написав у 1957-му році, на це його спонукала туга за рідною землею. Це його спогади та роздуми про своє дитинство, родину, рідний край і Десну. Автор дає змогу кожному читачеві стати членом його сім’ї. Ми бачимо, яким тяжким було життя його батьків, мати, яка часто хворіла, батько, який був красенем, та життя виснажило його. Взагалі повість складається з окремих спогадів, що нагадують новели про життя людей коло землі, про їхню працю. Повість пройнята великою любов’ю до свого рідного краю та його природної краси.
Добавить комментарий
Популярные книги за неделю
Жанры библиотеки


По году издания

2017 2016 2015 2014 2013 2012Рекомендации