151 500 произведений, 34 900 авторов Отзывы на книги Бестселлеры недели


» Книги издательства - Країна Мрій

Книги издательства Країна Мрій


  • 3 мая 2014, 12:14
скачать книгу Вершник без голови автора Томас Рід

Жанр: Литература 19 века, Классика


+12

Моторошна назва, однак мова у романі йтиме саме про вершника без голови! Справжній детектив і любовний роман в одній книзі, адже йтиметься в ньому про розслідування таємничої справи, від успішного розкриття якої залежить щастя закоханих.

Для дітей середнього шкільного...

  • 3 мая 2014, 11:36
скачать книгу Оцеола, вождь семінолів автора Томас Рід

Жанр: Литература 19 века, Классика


+12

У відомому історико-пригодницькому романі Майн Ріда йдеться про боротьбу індіанців проти американських колонізаторів. У центрі твору – образ реальної історичної особи, вождя семінолів – Оцеоли. У ньому втілено найкращі людські якості, шляхетність, мужність, справедливість. А ще це яскрава романтична історія про кохання, дружбу, зраду і жорстокість, від якої неможливо відірватися.

Для дітей середнього шкільного...

  • 2 апреля 2014, 02:18
скачать книгу Російські казки (збірник) автора Русские народные сказки

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Ласкаво просимо в дивовижний і захопливий світ російської народної казки. Тут тварини розмовляють, люди розуміють мову птахів і тварин, сили природи стають учасниками подій. Читаючи казки, ми радіємо і хвилюємося, сміємось і сумуємо, пишаємось героями, що вирушають у далекі краї, долають численні перешкоди, допомагають слабосилим і борються зі злом.

Для дітей середнього шкільного...

  • 2 апреля 2014, 02:01
скачать книгу Павутиння Шарлотти автора Элвин Уайт

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Байтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім'я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг – гарненька і розумна павучиха Шарлотта – вдруге врятувала Вілберове життя, а як – ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 2 апреля 2014, 01:22
скачать книгу В Стране Солнечных зайчиков (сборник) автора Всеволод Нестайко

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


В сборник включены три сказочные повести Всеволода Нестайко. Эти веселые, смешные и мудрые произведения полюбились не одному поколению маленьких читателей. Книги украинского классика переведены на многие языки мира. Они дарят радость, веселье, смех.

Для детей дошкольного и младшего школьного...

  • 27 марта 2014, 04:24
скачать книгу Пурпурові вітрила (збірник) автора Александр Грин

Жанр: Литература 20 века, Классика


+6

До книжки увійшли найвідоміші твори видатного російського письменника-романтика, чудового пейзажиста, мрійника й тонкого психолога Олександра Гріна. Повість-феєрія «Пурпурові вітрила» – це зворушлива і романтична казка, що підносить силу любові й людського духу, справжня поема про диво, яке творить людина своїми руками. В основу роману «Та, що біжить по хвилях» покладено романтику моря, загадкові історії кораблів, таємничі матроські легенди. Головний герой твору шукає свій ідеал і свою мрію і віднаходить справжні скарби духовного життя.

Для дітей середнього і старшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:21
скачать книгу Чарівні окуляри автора Всеволод Нестайко

Жанр: Сказки, Детские книги


У книжці класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка розповідається про веселі казкові пригоди двох хлопчаків. Захопливі, сповнені юмору твори письменника надруковані багатьма мовами світу, за сюжетами його повістей і оповідань поставлені кінофільми.

Для дітей молодшого і середнього шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:16
скачать книгу Степова казка. Казки і оповідання автора Григір Тютюнник

Жанр: Литература 20 века, Классика


Казки та оповідання Григора Тютюнника дихають любов’ю до природи, звірів – братів наших менших. Ці твори є своєрідними діалогами між людиною і природою, вони вчать добру, милосердю, доброзичливості, вмінню спілкуватись.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:15
скачать книгу Стюарт Маля – хлопчик-мишеня автора Элвин Уайт

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Елвін Брукс Байт народився у 11 липня 1899 року в місті Маунт-Вернон штату Нью-Йорк у США. Він мандрував країною і яких тільки робіт не перепробував, аж поки влаштувався до журналу «Нью-Йоркер» і став письменником. Якось-то йому наснився маленький хлопчик, що поводився ну геть чисто як мишеня, – і з того виник у нього задум написати цю казку. «Стюарт Маля» полюбився читачам і швидко став класикою. 1970 року Е. Б. Байта нагороджено престижною медаллю Лори Інґолс Вайлдер – за «Стюарта Маля» й «Павутиння Шарлотти», а також за його визначний внесок до літератури для дітей. Е. Б. Байт помер 1985 року.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:12
скачать книгу Одіссея капітана Блада автора Рафаель Сабатіні

Жанр: Литература 20 века, Классика


Авантюрний роман про піратів Карибського моря. Ця книжка – для тих, кого захоплюють пригоди, чесні та сміливі герої, морські бої, пошук скарбів і справжні почуття. Книжка про мужність і шляхетність, про любов і дружбу, ненависть і зраду. Це один із тих творів, якими зачитуються юні романтики в усіх країнах у всі часи.

Для дітей середнього і старшого шкільного...

Последние отзывы
2018-12-09 23:30:29
Veledar: Не так давно прочел книгу Ракитина про Уральского монстра и вот - новое произведение. Отличное чтение для любителей криминальных загадок. Мало того, что все они, к сожалению, имели место произой...
2018-12-09 20:26:31
Veledar: Мысль, которая идет через всю эту историю, очень проста - надо уметь отпускать прошлое. По признанию автора, книгу эту он писал долго. И, на мой взгляд, книга у него получилась. В ней он смешал...
2018-12-09 20:23:47
Veledar: "Ищите женщину!" - именно на таком постулате строит свои произведения Кейн. Что бы ни случилось, у истоков происшедшего стоит женщина. И эта книга не стала исключением. Только вот, в о...
Популярные за сутки


Рекомендациисообщить о неприемлемом содержании