112 000 произведений, 32 000 авторов Отзывы на книги


» » скачать книгу Мисливські усмішки (збірник)

Книга: Мисливські усмішки (збірник) -

  • Добавлена в библиотеку: 26 января 2014, 01:53
обложка книги Мисливські усмішки (збірник) автора Остап Вишня
Реклама:


Автор книги: Остап Вишня


Жанр: Юмористическая проза, Юмор


Возрастные ограничения: +12
Язык: украинский
Язык оригинала: русский
Издательство: Фоліо
Город издания: Харків
Год издания: 2012
ISBN: 978-966-03-3919-4
Размер: 569 Кб
сообщить о неприемлемом содержимомОписание

«Мисливські усмішки» відомого українського письменника Остапа Вишні вже понад півсторіччя веселять нас – читати їх без сміху неможливо. Герой цих оповідань – кумедний, трохи дивакуватий у своєму священнодійстві збирання на полювання, в очікуванні зайця або лисиці, в поверненні додому – здебільшого без здобичі або і без рушниці чи шапки. Але завжди він іронічний до себе, доброзичливий і наївний, як дитина. І головне для нього – не трофей, а спілкування з природою.

Правообладателям!

Это произведение, предположительно, находится в статусе 'public domain'. Если вы считаете, что это не так и размещение материала нарушает ваши или чьи-либо права, то сообщите нам об этом.


Комментарии
  • Комментариев: 192
  • Гуру:
  • 21 октября 2016 12:52 Пользователь offline
Твори Остапа Вишні - своєрідний різновид фейлетону, який він називає "усмішкою". У цих гуморесках немає злого висміювання, скоріше, вони наповнені добрим глузуванням з таких зрозумілих письменникові людських вад. В деяких же з них, таких, як "Екіпіровка мисливця" - відчувається величезна любов до свого народу, рідної природи, бажання врятувати все найкраще, що є на українській землі. Мова Остапа Вишні виразна і соковита. Діалогізований виклад дії, багатство відтінків комічного, знання традицій народного гумору зробили його "усмішки" дуже популярними серед читачів.
Добавить комментарий
Популярные книги за неделю
Жанры библиотеки


По году издания

2017 2016 2015 2014 2013 2012Рекомендации