Электронная библиотека » Гюстав Флобер » скачать книгу Пані Боварі. Проста душа (збірник)

Книга: Пані Боварі. Проста душа (збірник) -

  • Добавлена в библиотеку: 21 марта 2014, 10:41
обложка книги Пані Боварі. Проста душа (збірник) автора Гюстав Флобер


Автор книги: Гюстав Флобер


Жанр: Литература 19 века, Классика


Возрастные ограничения: +12
Язык: украинский
Язык оригинала: французский
Переводчик(и): Михайло Гайдай, Микола Лукаш
Издательство: Фоліо
Город издания: Харків
Год издания: 2008
ISBN: 978-966-03-4533-1 Размер: 792 Кб

сообщить о неприемлемом содержимом

Описание книги

До книжки ввійшли найвідоміші твори роман «Пані Боварі» та повість «Проста душа». Ці твори пройняті почуттям справжньої людяності і вражають читача зовнішньою простотою, що поєднуються з глибиною психологічного аналізу.

Роман Флобера «Пані Боварі» (1856) є важливою віхою на шляхах розвитку французької і європейської літератури. Цим романом започаткувався новий тип художньої прози, суттєво відмінний від прози попередніх епох. Роман відноситься до реалістичної літератури, але водночас він дав імпульси іншим літературним напрямам і течіям другої половини ХІХ століття. В романі Флобер дотримувався «об’єктивного методу», головною ознакою якого є усунення прямої авторської присутності в творі, тобто різнорідних відступів, коментарів, оцінок зображуваного, емоційних сплесків і т. д. Вперше в цьому романі широко використовується невласне пряма мова, яка набуде великого поширення в літературі ХХ століття.


Правообладателям!

Это произведение, предположительно, находится в статусе 'public domain'. Если это не так и размещение материала нарушает чьи-либо права, то сообщите нам об этом.

Комментарии
<
Добавить комментарий
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Популярные книги за неделю


Рекомендации