Электронная библиотека » Книги издательства - Країна Мрій

Книги издательства Країна Мрій

  • 3 мая 2014, 12:14
Скачать книгу Вершник без голови автора Томас Рід

Жанр: Литература 19 века, Классика


+12

Моторошна назва, однак мова у романі йтиме саме про вершника без голови! Справжній детектив і любовний роман в одній книзі, адже йтиметься в ньому про розслідування таємничої справи, від успішного розкриття якої залежить щастя закоханих.

Для дітей середнього шкільного...

  • 3 мая 2014, 11:36
Скачать книгу Оцеола, вождь семінолів автора Томас Рід

Жанр: Литература 19 века, Классика


+12

У відомому історико-пригодницькому романі Майн Ріда йдеться про боротьбу індіанців проти американських колонізаторів. У центрі твору – образ реальної історичної особи, вождя семінолів – Оцеоли. У ньому втілено найкращі людські якості, шляхетність, мужність, справедливість. А ще це яскрава романтична історія про кохання, дружбу, зраду і жорстокість, від якої неможливо відірватися.

Для дітей середнього шкільного...

  • 2 апреля 2014, 02:18
Скачать книгу Російські казки (збірник) автора Русские народные сказки

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Ласкаво просимо в дивовижний і захопливий світ російської народної казки. Тут тварини розмовляють, люди розуміють мову птахів і тварин, сили природи стають учасниками подій. Читаючи казки, ми радіємо і хвилюємося, сміємось і сумуємо, пишаємось героями, що вирушають у далекі краї, долають численні перешкоди, допомагають слабосилим і борються зі злом.

Для дітей середнього шкільного...

  • 2 апреля 2014, 02:01
Скачать книгу Павутиння Шарлотти автора Элвин Уайт

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Байтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім'я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг – гарненька і розумна павучиха Шарлотта – вдруге врятувала Вілберове життя, а як – ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 2 апреля 2014, 01:22
Скачать книгу В Стране Солнечных зайчиков (сборник) автора Всеволод Нестайко

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


В сборник включены три сказочные повести Всеволода Нестайко. Эти веселые, смешные и мудрые произведения полюбились не одному поколению маленьких читателей. Книги украинского классика переведены на многие языки мира. Они дарят радость, веселье, смех.

Для детей дошкольного и младшего школьного...

  • 27 марта 2014, 04:24
Скачать книгу Пурпурові вітрила (збірник) автора Александр Грин

Жанр: Литература 20 века, Классика


+6

До книжки увійшли найвідоміші твори видатного російського письменника-романтика, чудового пейзажиста, мрійника й тонкого психолога Олександра Гріна. Повість-феєрія «Пурпурові вітрила» – це зворушлива і романтична казка, що підносить силу любові й людського духу, справжня поема про диво, яке творить людина своїми руками. В основу роману «Та, що біжить по хвилях» покладено романтику моря, загадкові історії кораблів, таємничі матроські легенди. Головний герой твору шукає свій ідеал і свою мрію і віднаходить справжні скарби духовного життя.

Для дітей середнього і старшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:21
Скачать книгу Чарівні окуляри автора Всеволод Нестайко

Жанр: Сказки, Детские книги


У книжці класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка розповідається про веселі казкові пригоди двох хлопчаків. Захопливі, сповнені юмору твори письменника надруковані багатьма мовами світу, за сюжетами його повістей і оповідань поставлені кінофільми.

Для дітей молодшого і середнього шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:16
Скачать книгу Степова казка. Казки і оповідання автора Григір Тютюнник

Жанр: Литература 20 века, Классика


Казки та оповідання Григора Тютюнника дихають любов’ю до природи, звірів – братів наших менших. Ці твори є своєрідними діалогами між людиною і природою, вони вчать добру, милосердю, доброзичливості, вмінню спілкуватись.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:15
Скачать книгу Стюарт Маля – хлопчик-мишеня автора Элвин Уайт

Жанр: Зарубежные детские книги, Детские книги


Елвін Брукс Байт народився у 11 липня 1899 року в місті Маунт-Вернон штату Нью-Йорк у США. Він мандрував країною і яких тільки робіт не перепробував, аж поки влаштувався до журналу «Нью-Йоркер» і став письменником. Якось-то йому наснився маленький хлопчик, що поводився ну геть чисто як мишеня, – і з того виник у нього задум написати цю казку. «Стюарт Маля» полюбився читачам і швидко став класикою. 1970 року Е. Б. Байта нагороджено престижною медаллю Лори Інґолс Вайлдер – за «Стюарта Маля» й «Павутиння Шарлотти», а також за його визначний внесок до літератури для дітей. Е. Б. Байт помер 1985 року.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного...

  • 27 марта 2014, 04:12
Скачать книгу Одіссея капітана Блада автора Рафаель Сабатіні

Жанр: Литература 20 века, Классика


Авантюрний роман про піратів Карибського моря. Ця книжка – для тих, кого захоплюють пригоди, чесні та сміливі герої, морські бої, пошук скарбів і справжні почуття. Книжка про мужність і шляхетність, про любов і дружбу, ненависть і зраду. Це один із тих творів, якими зачитуються юні романтики в усіх країнах у всі часи.

Для дітей середнього і старшого шкільного...

Последние отзывы
2021-06-16 17:05:27
Tamanceff: Не зря говорят, что очень трудно выдержать на одном уровне всю трилогию. И это мнение в полной мере относится к заключительной книжке трилогии о Блудном сыне. Несмотря на признанное литературное мастерство "Олдей", предложенная ими финальная история оказалась на порядок меньше по качеству, нежели предыдущие романы....
2021-06-16 17:03:00
Tamanceff: Что бы ни говорили о творчестве Иванова, как бы ни клеймили его романы "совдеповскими агитками", но они занимают заслуженное место в золотом фонде советской литературы.Роман-эпопея "Вечный зов" - действительно эпопея, вобравшая в себя огромный пласт советской эпохи и постепенно, через судьбы многочисленных персонажей, раскрывающая его читателям....
2021-06-16 17:00:13
Tamanceff: Пожалуй, это произведение - один из первенцев в творчестве автора. Но это не помешало в небольшом по объему рассказе поставить перед главным героем и, соответственно, и перед читателем, ряд вопросов о человечности и той цене, которую ты готов отдать за обычное существование....

Популярные за сутки


Рекомендациисообщить о неприемлемом содержании