145 000 произведений, 34 000 авторов Отзывы на книги Бестселлеры недели


» » скачать книгу Таємниця мого зцілення, або Книга бесід про байдужість до мирського (Сповідь)

Книга: Таємниця мого зцілення, або Книга бесід про байдужість до мирського (Сповідь) -

  • Добавлена в библиотеку: 1 октября 2015, 04:00
обложка книги Таємниця мого зцілення, або Книга бесід про байдужість до мирського (Сповідь) автора Франческо Петрарка
Реклама:


Автор книги: Франческо Петрарка


Жанр: Европейская старинная литература, Классика


Возрастные ограничения: +12
Язык: украинский
Язык оригинала: итальянский
Переводчик(и): В. Б. Чайковський
Издательство: Фоліо
Город издания: Харків
Год издания: 2014
ISBN: 978-966-03-6979-5
Размер: 277 Кб
сообщить о неприемлемом содержимом

Правообладателям!

Это произведение, предположительно, находится в статусе 'public domain'. Если это не так и размещение материала нарушает чьи-либо права, то сообщите нам об этом.


Описание

«Отець гуманізму», один з найосвіченіших інтелектуалів своєї доби, славетний латиніст, прихильник свобод і республіканських вольностей, що дружив з тиранами та монархами, Франческо Петрарка (1304–1374) за життя часто думав і писав про смерть, а слави у віках зажив як неперевершений співець кохання.

«До нащадків моє послання» (1350) – автобіографічний твір, своєрідний заповіт прийдешнім поколінням. Це розповідь обдарованого європейця, що вже чогось досяг, але, попри кризу середнього віку, не припиняє шукати свого місця в житті, хоче справити краще враження на спільноту, а найперше – на себе самого.

«Таємницю мого зцілення, або Книгу бесід про байдужість до мирського» (1343) називають щоденником духовної кризи. У деяких перекладах твір виходив під назвою «Сповідь». «Таємниця…» побудована як уявний діалог Петрарки з Блаженним Августином. Упродовж трьох діб учасники діалогу цитують Вергілія, Цицерона, Сенеку і самого Петрарку. Саме байдужість до мирського є способом зцілення, який пропонує Петрарці Блаженний Августин.




Комментарии
Добавить комментарий
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Популярные книги за неделю

Рекомендации