112 000 произведений, 32 000 авторов Отзывы на книги Бестселлеры недели


» » скачать книгу Супер «Б» з «фрикадельками» (збірник)

Книга: Супер «Б» з «фрикадельками» (збірник) -

  • Добавлена в библиотеку: 14 ноября 2013, 07:56
обложка книги Супер «Б» з «фрикадельками» (збірник) автора Всеволод Нестайко
Реклама:


Автор книги: Всеволод Нестайко


Жанр: Детская проза, Детские книги


Язык: украинский
Язык оригинала: русский
Издательство: "Країна мрій
Город издания: Київ
Год издания: 2010
ISBN: 978-617-538-045-1
Размер: 1 Мб
сообщить о неприемлемом содержимом

Правообладателям!

Представленный фрагмент произведения размещен по согласованию с распространителем легального контента ООО "ЛитРес" (не более 20% исходного текста). Если вы считаете, что размещение материала нарушает чьи-либо права, то сообщите нам об этом.

Читателям!

Оплатили, но не знаете что делать дальше?

Описание

До збірки творів Всеволода Нестайка увійшли повісті «Одиниця з обманом» і «П'ятірка з хвостиком» у новій авторській редакції, а також повість «Супер «Б» з «фрикадельками». У цих творах вирує шкільне життя з його радощами і прикрощами, веселими і сумними подіями. Письменник з великою любов'ю ставиться до своїх героїв, яким притаманні найкращі людські якості: щирість і відданість, здатність до співчуття і самопожертви, готовність прийти на допомогу і вміння дружити.

Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.Комментарии
  • Комментариев: 270
  • Гуру:
  • 12 февраля 2017 23:24 Пользователь offline
Всеволод Зіновійович Нестайко один із чудових сучасних українських авторів, який присвятив свою творчу діяльність дитячій літературі. Письменник має безліч міжнародних премій, а також на його книжки були зняті художні дитячі фільми. Його оповідання включені у шкільну програму і це мабуть один із авторів, якого школярі читають з великим задоволенням. У цей збірник увійшло кілька повістей автора, і всі вони приголомшливі в яких вирує шкільне життя з її радощами та невдачами, з сумними та веселими подіями. Отже, книжка має взагалі всі людські цінності, які так потрібні нашим дітям.
Добавить комментарий
Популярные книги за неделю

Рекомендации